Pranie wodne

Ekologiczne pranie wodne w Rzeszowie

Pralnia AFG to najnowocześniejsza w Rzeszowie pralnia ekologiczna spełniająca wszystkie wymogi Ministerstwa Zdrowia i Sanepidu w zakresie czyszczenia odzieży i tkanin użytkowych. Zapewniamy miłą obsługę, krótkie terminy realizacji usług oraz wysoką jakość czyszczenia. Świadczymy pranie wodne na najwyższym poziomie. W czasie prania dbamy nie tylko o bezpieczeństwo materiału, ale również środowisko. Stosowane przez nas środki piorące posiadają odpowiednie certyfikaty Instytutu Higieny, atesty PZH oraz Instytutu Matki i Dziecka – są hipoalergiczne, a ich stosowanie nie wiąże się z negatywnymi konsekwencjami dla otaczającej nas natury, a tym bardziej nie są szkodliwe dla człowieka.

Pranie wodne wykonujemy przy pomocy pralnico-wirówek o pojemnościach: 55 kg, 32 kg oraz 18 kg. Środki dozowane są do pralek automatycznie według programów opracowanych przez technologów dla konkretnych rodzajów pranego asortymentu.

Suszarki bębnowe, które używamy do zakończenia procesu prania wodnego sprawiają, że np. kurtki puchowe, koce, kołdry. wyglądają jak nowe. Wykorzystywane przez nas technologie zdecydowanie różnią się od tych stosowanych dotychczas i pod tym względem pralnia AFG znacznie wyprzedza konkurencję nie tylko na terenie Rzeszowa.

Twoja odzież opuści naszą pralnię pachnąca, wyprasowana i naprawdę czysta!

Pranie wodne