Pranie dla alergików

Pranie dla alergików

20 czerwca, 2018 Posted by Poradnik Pralniczy 1 thought on “Pranie dla alergików”

Różnego rodzaju alergie są w dzisiejszych czasach niezwykle powszechne. Uznaje się je nawet za jedną z chorób cywilizacyjnych. Istnieje teoria, iż wiele z nich jest rezultatem zmian jakie zaszły na przestrzeni lat w warunkach w jakich żyjemy. Od higieny liczni z nas przechodzą wręcz do przesadnej sterylności, która zaburza funkcjonowanie naszego układu odpornościowego, a ten w razie konieczności nie potrafi poradzić sobie z obroną przed czynnikami drażniącymi.

Duża ilość alergii sprawiła, że w pralniach chemicznych wdrożone zostały specjalne usługi z myślą o osobach na nie cierpiących. Jeśli zaliczamy się do ludzi wrażliwych na działanie detergentów
i preparatów piorących mamy możliwość skorzystania z usługi prania dla alergików w AFG Pralni.

Przekazana nam do prania i czyszczenia odzież nie spowoduje dolegliwości skórnych, ponieważ w tej usłudze wykorzystywane są delikatne, specjalnie przygotowane z myślą o uczuleniowcach preparaty oraz garderobę poddaje się wielokrotnemu płukaniu, które umożliwia pozbycie się niebezpiecznych substancji z tkanin.

Oczywiście praniem można zająć się samodzielnie w domu jednak jest to czasochłonne i nie każdy w dzisiejszych czasach znajdzie na to czas. Dodatkowo musimy zaopatrzyć się w odpowiednie hipoalergiczne środki, które nierzadko są znacznie droższe od klasycznych preparatów pralniczych.

AFG Pralnia oferuje usługę prania dla alergików w optymalnej cenie, konkurencyjnej na rynku. Wystarczy tylko, że przy oddawaniu odzieży do prania poinformujesz pracownika Pralni, że chcesz skorzystać z takiej usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *